Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Duševní zdraví a psychosociální podpora na školách

04. 04. 2023 - Magistrát hl.m. Prahy

Srdečně Vás zveme k účasti na interaktivním semináři v rámci projektu Duševní zdraví dětí, rodičů a učitelů ovlivněných válkou na Ukrajině a nabízíme informace o semináři Duševní zdraví a psychosociální podpora na školách, který bude v následujících měsících realizován pro učitele na druhém stupni základních škol napříč Českou republikou.

Nejbližší termíny v Praze budou v sobotu 15. dubna nebo ve středu 19. dubna 2023.  Přihlašování je možné na odkazech https://1url.cz/@24dzda.ua (sobota, 15.4.) a https://1url.cz/@25dzda.ua (středa, 19.4.).

Tento vzdělávací a podpůrný program, který je pro učitele zcela zdarma, byl v Národním ústavu duševního zdraví společně s našimi partnery UNICEF a WHO připraven v reakci na nové výzvy vyvolané válkou na Ukrajině a v souvislosti se zhoršováním psychické pohody dětí.

Ústav si je vědom náročnosti situace, v níž se mnozí pedagogové, děti i jejich rodiče nacházejí, a proto předá informace, rady a tipy z oblasti duševního zdraví, wellbeingu a sebepéče. Pedagogy prakticky připravíme na realizaci jednoduchých aktivit pro děti ve věku 10-14 let ve třídách během vyučování a poskytneme jim atraktivní tištěné informační a pracovní materiály pro děti a dospělé v českém, ukrajinském i ruském jazyce.

Veškeré informace o programu a termínech naleznete na našich webových stránkách: www.dzda.cz/skoleni a www.dzda.cz/podporaukrajiny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram