Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Souhlas zřizovatele pro potřeby OP JAK

08. 08. 2022 - Magistrát hl.m. Prahy

Zde naleznete ke stažení formulář, kterým lze se žádostí odbor školství, mládeže a sportu MHMP požádat o udělení tzv. souhlasu zřizovatele se zapojením školy/školního zařízení zřízené hlavním městem Prahou do výzvy Operačního programu Jan Amos Komenský (OP JAK)

Postup pro vydání Souhlasu zřizovatele se zapojením školy/školského zařízení zřízené/ho hlavním městem Prahou do výzvy OP JAK (dále jen „souhlas zřizovatele“):

1)    Škola/školské zařízení požádá odbor školství, mládeže a sportu MHMP o vydání souhlasu zřizovatele žádostí s přiloženým vyplněným formulářem souhlasu zřizovatele, který je dostupný niže ke stažení.

2)    Do žádosti škola/školské zařízení uvede základní údaje, které jsou nutné pro vydání souhlasu zřizovatele – ve své podstatě se jedná o výčet údajů uvedených v souhlasu zřizovatele – tj. identifikace výzvy, název projektu a způsob financování/spolufinancování projektu ze strany školy/školského zařízení.

3)    Škola/školské zařízení doručí žádost i s vyplněným formulářem ve všech pro školu relevantních částech – tj. identifikace výzvy, název projektu, financování projektu a příjemce dotace. Bez vyplnění těchto údajů nebude možné souhlas zřizovatele potvrdit. (Žádost zůstává na odboru školství, mládeže sportu MHMP – vyplněný souhlas zřizovatele bude po jeho podepsání statutární osobou za hl. m. Prahu odeslán zpět škole/školskému zařízení)

4)   Odbor školství, mládeže a sportu MHMP posoudí žádost školy/školského zařízení – v případě jejího schválení neprodleně vydá souhlas zřizovatele (a to na základě usnesení Rady hl. m. Prahy č. 2017 ze dne 1. 8. 2022). V případě, že žádosti nebude vyhověno, bude škola/školské zařízení o této skutečnosti informována.

6)    Souhlas zřizovatele bude zaslán škole/školskému zařízení.

KE STAŽENÍ:

Formulář "souhlas zřizovatele" ke stažení ve formátu .docx:

Formulář "potvrzení o bankovním účtu" ke stažení ve formátu .docx:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram