Cookie Consent by Free Privacy Policy website

PRO VYSTAVOVATELE: SCHOLA PRAGENSIS 2024

05. 04. 2024 - Magistrát hl.m. Prahy

Schola Pragensis 2024 by měla pro veřejnost proběhnout v termínu od 21. do 23. listopadu 2024. V letošním roce je připravován 29. ročník veletrhu, který probíhá nepřetržitě od roku 2003 v Kongresovém centru Praha.

Veletrh je zaměřen především na prezentaci pražského středního školství prostřednictvím výstavních expozic středních škol všech druhů a typů (gymnázia, střední odborné školy, obchodní akademie, hotelové školy, konzervatoře a další) včetně škol speciálních a vyšších odborných škol. Součástí veletrhu jsou také workshopy, semináře pro pedagogy základních a středních škol. V neposlední řadě je veletrh doplněn o doprovodný program vztahující se k nabídce dalšího vzdělávání.

Veletrh je určen zejména žákům základních škol, jejich rodičům, kariérovým poradcům a ostatním zájemcům o studium na školách působících na území hl. m. Prahy. Široká odborná a laická veřejnost zde získá přehled o vzdělávací nabídce jednotlivých středních škol všech druhů zřizovatelů v hlavním městě Praze.

Pro veřejnost bude veletrh otevřen ve čtvrtek a pátek od 8:30:00 do 18:00 hodin, v sobotu od 8:30:00 do 15:00 hodin. Vstup bude zdarma.

Možnosti parkování: https://www.praguecc.cz/cz/parkovani

Přihláška vystavovatele - tuto může podat pouze organizace, která splňuje podmínky - viz. dále.

Přihláška k vyplnění zde: FORMULÁŘ GOOGLE

INFORMACE PRO VYSTAVOVATELE KE STAŽENÍ:

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY PRO VYSTAVOVATELE PŘI ÚČASTI NA VÝSTAVĚ SCHOLA PRAGENSIS, schváleny usnesením Rady hl. m. Prahy č. 962 ze dne 25. 4. 2017.

ROZMĚRY VÝSTAVNICKÉHO SYSTÉMU:

Důležité informace pro vystavovatele ke stažení:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram