Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Prahou hudební

07. 05. 2024 - Magistrát hl.m. Prahy

Super čupr venkovní hra, která Vás provede Prahou a představí Vám české skladatelské velikány!

Jménem studentů druhého ročníku Akademického gymnázia a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky, škol hlavního města Prahy ve Štěpánské představujeme interaktivní venkovní hru ve formě gamebooku s názvem Prahou hudební.

Hra byla připravována  v rámci hodin hudební výchovy s cílem připojit se k oslavám letošního roku české hudby.  Cílem bylo vytvořit hru, díky které se mohou zájemci dozvědět více o významných českých hudebních skladatelích interaktivní a zábavnou cestou.

Hra mapuje životy, tvorbu a příběhy tří velkých jmen české hudební scény, Bedřicha Smetany, Antonína Dvořáka a Leoše Janáčka. Forma gamebooku vytváří  prostor pro získávání nových vědomostí o těchto skladatelích kombinací možnosti trávení volného času příjemnou procházkou po centru Prahy a velkého množství velmi zajímavých informací, které jsou účastníkům předávány skrze venkovní hru. Interaktivní forma gamebooku provede účastníky hry místy v centru Prahy, která jsou se skladateli spojená, a zprostředkuje tak nejen získávání nových vědomostí, ale také zábavu po cestě.

Více informací o venkovní hře naleznete na instagramovém profilu @prahouhudebni či na webových stránkách www.prahouhudebni.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram