Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Horké léto plné hudby: kam vyrazit na nejlepší festivaly roku 2024?

09. 04. 2024 - Šimon Hauser

S blížícím se létem se otevírá brána do světa hudby, zábavy a nezapomenutelných zážitků. Rok 2024 přináší festivalovou sezónu plnou hvězdných jmen, různorodých žánrů a nezapomenutelných akcí, které osloví každého milovníka dobré hudby. Od tradičních rockových událostí až po elektronické pódiové show, nabídka je opravdu pestrá. Podívejme se na to, kam letos vyrazit a co nás čeká na nejžhavějších festivalech léta 2024.

Votvírák Festival

Datum: 6. - 9. června
Místo: Letiště Milovice, Středočeský kraj

Tradiční úvodní festival léta, Votvírák, slibuje nejlepší z české a slovenské rockové, popové, hip-hopové hudby a nově také house a tech house. Toto setkání hudebních fanoušků se koná na letišti ve středočeských Milovicích.

Rock for People

Datum: 12. - 15. června
Místo: Hradec Králové

Rock for People, jedna z největších rockových událostí v České republice, láká na velká jména světové hudební scény, včetně The Offspring, Avril Lavigne a britské kapely Bring Me The Horizon.

Metronome Prague

Datum: 20. - 22. června
Místo: Praha

Metronome Prague, festival s ambicí oslovovat široké spektrum posluchačů, přináší aktuální dění v progresivní hudbě. Letos se můžete těšit na hypnotizující groove německého dua Milky Chance a ikonu elektronické hudby Kosheen.

Kontakt Fest

Datum: 22. června
Místo: Lesopark Horečky, Frenštát pod Radhoštěm

V přírodním prostředí lesoparku Horečky se odehraje lifestylový festival Kontakt Fest, který slibuje skvělé koncerty, rozhovory s osobnostmi z různých oborů a gastro show špičkových šéfkuchařů.

Mighty Sounds

Datum: 28. - 30. června
Místo: Tábor

Mighty Sounds je unikátní třídenní hudební festival s důrazem na punk, ska, reggae, rockabilly a další žánry. Každoročně představuje více než 130 interpretů na živých i DJských pódiích.

Masters of Rock

Datum: 11. - 14. července
Místo: Vizovice

Masters of Rock je největší mezinárodní rockový open-air festival v ČR. K oslavě dvacátého výročí slibuje historicky nejsilnější sestavu hvězd včetně 44 kapel na hlavním pódiu.

Colours of Ostrava

Datum: 17. - 20. července
Místo: Dolní Vítkovice, Ostrava

Jubilejní 21. ročník festivalu Colours of Ostrava nabídne program přesahující hudbu - od koncertů přes diskuse až po divadlo a filmy. Na pódiu se představí například Sam Smith a Lenny Kravitz.

Hrady CZ

Datum: 12. července - 31. srpna
Místo: Různá místa v ČR

Série festivalů Hrady CZ, která se koná u kulturních památek po celé České republice, nabídne hudební zážitky doplněné o prohlídky historických lokalit. Na programu jsou koncerty a další doprovodné aktivity.

Benátská!

Datum: 25. - 28. července
Místo: Liberec

Jubilejní 30. ročník festivalu Benátská! slibuje hvězdnou sestavu včetně kapel jako Divokej Bill, Čechomor nebo Wohnout.

Brutal Assault

Datum: 7. - 10. srpna
Místo: Josefov, Jaroměř

Brutal Assault, heavy metalový festival v prostoru vojenské pevnosti Josefov, přivítá 150 kapel z celého světa během čtyř dní plných šílených fanoušků a skvělé atmosféry.

Zapište si do kalendáře termíny a místa, kde se budete moci potkat s vašimi oblíbenými kapelami a objevit nové hudební talenty. Letní festivalová sezona 2024 slibuje nezapomenutelné zážitky pro všechny hudební nadšence!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram