Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Česká televize obnovila vysílání pořadu UčíTelka

04. 03. 2021 - Pražský inovační institut

Veřejnoprávní televize z důvodu uzavření prvních a druhých tříd základních škol zařadila opět do svého pravidelného programu vzdělávací pořad UčíTelka. Děti jej mohou sledovat každý všední den od 10 hodin na Déčku. Distanční výuku bude nejmenším žáčkům televize zpestřovat minimálně do začátku velikonočních prázdnin.

Výuka matematiky, českého jazyka a člověka a jeho světa je určena pro první a druhou třídu základních škol, Česká televize ji vysílá každý den v celkové délce čtyřiceti minut. První díl tohoto pořadu odvysílala televize před rokem v pondělí 16. března 2020, pět dní po prvním uzavření škol. V době tehdejšího prvního nouzového stavu vysílání sledovala třetina všech dětí, které byly v danou dobu u televizí. Celkem Česká televize v premiéře odvysílala téměř 340 televizních vyučovacích hodin.

Distanční výuku si mohou děti doplnit také na portálu ČT edu>>

Pro žáky, jejich rodiče i učitele nabízí tisíce volně dostupných vzdělávacích videí pokrývající přes třicet předmětů od biologie po zeměpis.

Fotografie od uživatele Ksenia Chernaya ze služby Pexels

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram