Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Budoucností školství musí být inovace - duel Mariany Čapkové a Víta Šimrala

28. 12. 2020 - Pražský inovační institut

Pandemie koronaviru uzavřela školy, převedla žáky a studenty na distanční výuku a nečekaně tak přinesla inovace, kterým se vzdělávací systém najednou musel přizpůsobit. Letos se toho ve školství stalo mnoho. 

“Emancipace žáků, kteří se dostávají do podobného postavení jako učitelé tím, že s nimi diskutují v rámci IT systému, kde třeba učitelé nemají takový náskok. Možnost si spoustu věcí vyzkoušet nečekaně a narychlo v praxi….To je to, co náš celý vzdělávací systém posunuje neuvěřitelně kupředu,” řekla v debatě předsedkyně Výboru pro výchovu vzdělávání hl. m. Prahy Mariana Čapková.

Jaké inovace ve vzdělávání Praha už dělá a jak se stane inovativním hubem? A jaké cíle si hlavní město klade v rozvoji vzdělávání?

To vše se dozvíte v duelu s předsedkyní Výboru pro výchovu vzdělávání hl. m. Prahy Marianou Čapkovou a radním pro školství Vítem Šimralem. Uchazečům o střední školu také poradí, jak si vybrat tu správnou střední školu.

Podívejte se na video.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram