Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Slavná herní série Tekken dostane adaptaci na Netflixu

29. 03. 2022 - Patrik Vodrážka

Filmy a seriály s herním základem se dostávají čím dál více do popředí. Netflix přinesl na televizní obrazovky hry jako DOTA 2 a Castlevania a nyní rozšiřuje opět své portfolio a oznámil přínos další legendární sérii videoher, anime adaptaci slavné série bojových her Tekken od společnosti Bandai Namco.

S oznámením sdílel Netflix i teaser představující hlavního hrdinu seriálu, Jin Kazama. Ten se k sérii připojil jako hratelná postava ve hře Tekken 3 z roku 1996. V seriálu Tekken s podtitulem Bloodline se Kazama poté, co jeho matka podlehne démonovi, vydává na cestu pomsty. Kazama se obrací s prosbou o pomoc na svého dědečka. Pokud stařík působí zlověstným dojmem, je to proto, že je jedním z hlavních padouchů hry Tekken. Kazamovo pátrání ho nakonec zavede na velký Turnaj krále železné pěsti, kde představí další známé tváře hry jako Ogre, King, Paul a další.

Prozatím víme, že Tekken: Bloodline má vyjít letos, přesné datum ale neznáme. Dosavadní sledovanost adaptací videoher na Netflixu většinou závisela na spolupráci s jinými velkými společnostmi. Produkce jako Arcane: League of Legends (2021 – 2022) a Zaklínač: Vlčí sen (2021) byly pro Netflix úspěšné díky zapojení studií Fortiche a Studio Mir.

Zdroj fotografie: Bandai Namco

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram