Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Rockstar pracuje na remasterované verzi GTA 3, Vice City a San Andreas

25. 08. 2021 - Patrik Vodrážka

Pokud jste herním fanouškem a jste jeden z těch, kteří vyrůstali na starších dílech série GTA, tak to vypadá, že se je na co těšit. Podle posledních informací má totiž ještě letos vyjít remaster třech dílů série GTA – GTA 3, Vice City a San Andreas.

S tvrzením, že je GTA Remastered Collection skutečností, přišel web Kotaku. Jejich zdroj web neuvedl, proto je třeba brát dané informace s rezervou.

Trilogie by měla dorazit letos na PC, všechny konzole včetně Switche a mobilní platformy. Nové verze má pohánět Unreal Engine a budou využívat mix staré a nové grafiky. Jeden ze zdrojů prý uvádí, že grafika mu připomíná hodně namodovanou verzi. Uživatelské rozhraní má být také upraveno, nicméně se má držet původního stylu.

Vývoj má vést skotské Rockstar Dundee, jedno z nejnovějších studií společnosti. Studio má s remasterováním zkušenosti, podle informací pracovalo i na vylepšené verzi GTA V pro PS5 a Xbox Series S|X.

Zdroj informací: Kotaku

Zdroj obrázku: Rockstar Games

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram