Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Rockstar Games oficiálně potvrdil vydání GTA VI. Kdy se ho dočkáme?

16. 02. 2022 - Patrik Vodrážka

Na nové Grand Theft Auto 6 čeká řada hráčů již jako na smilování. Vzhledem k tomu, že od vydání posledního dílu GTA uběhlo již více jak osm let, se již dlouhodobě spekulovalo o tom, kdy by mohlo GTA VI vyjít. Bylo téměř jasné, že se hráči nového dílu někdy v budoucnu dočkají, otázkou však vždy zůstávalo, kdy nový díl vyjde.

Oficiálně potvrdili nový titul zástupci Rockstar Games začátkem února. Kromě potvrzení toho, že se pracuje na dalším titulu z rodiny GTA jsme se však vůbec nic nedozvěděli, nedostali jsme ani žádný teaser a ani období vydání či platformy. Co ovšem tedy můžeme očekávat?

Co se týče datumu vydání, většina odhadů se shoduje na tom, že vydání není očekáváno na tento rok, nýbrž spíše na rok 2024 či 2025. K pozdějšímu datu se přiklání spíše ti, kteří tvrdí, že společnosti Rockstar Games stále zajišťuje výnosy GTA V/Online – vydělalo více než 6 miliard dolarů a stalo se druhou nejprodávanější videohrou v historii s více než 155 miliony prodaných kopií. Navíc se snaží Rockstar upřednostňovat zdraví svých zaměstnanců před stresujícími přesčasy, což by bylo asi nevyhnutelné, kdyby se na vydání nového dílu hodně spěchalo.

Každým novým dílem se Rockstar snaží předčit svá očekávání. Všechny aspekty by ve hře měly opět zvednout laťku vysoko. S čím se určitě počítá je Multiplayer, neboť i předchozí díl generoval obrovské zisky právě díky Multiplayeru. Počítat můžeme ale také s rozmanitým příběhem a i když zatím nevíme nic o tom, kde ani kdy by se měl nový díl odehrávat, spekuluje se, že by tentokrát mohla být alespoň jedna z hlavních postav žena.

Zdroj obrázku: Rockstar Games

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram