Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Příští měsíc bude představen první smartphone společnosti Nothing

28. 06. 2022 - Patrik Vodrážka

Společnost Nothing oznámila, že představí v pořadí své druhé zařízení, telefon Nothing Phone (1), již 12. července. V podstatě nová společnost začala s prodejem bezdrátových sluchátek jako svým prvním zařízením a nyní se posouvá na novou metu.

„Je to náš první smartphone a náš nejdůležitější produkt. Skutečný začátek cesty společnosti Nothing. Udělat z technologií opět zábavu. Pozvánka k tomu, abychom se odnaučili všemu, co nás průmysl naučil,“ uvedla společnost Nothing.

Nothing založil spoluzakladatel OnePlus Carl Pei, který odešel ze své původní společnosti ještě před jejím sloučením se společností Oppo. Vzhledem k Peiově minulosti není představení nového telefonu zrovna překvapením. Nedávno se objevily zprávy, že Pei předváděl smartphone důležitým lidem v oboru na letošním Mobile World Congress, čímž vyvstala myšlenka, že Nothing uvede na trh vlastní telefon.

Společnost nakonec potvrdila, že v létě představí smartphone, který bude poháněn čipovou sadou Qualcomm Snapdragon. Poběží na Nothing OS, upravené verzi Androidu, která podle společnosti „zachycuje nejlepší vlastnosti“ operačního systému a destiluje ho „jen na to nejnutnější.“ Rozhraní platformy bude obsahovat „na míru ušité“ fonty, barvy, designové prvky a zvuky.

Nothing Phone (1) bude představen veřejnosti na akci „Nothing – Return to Instinct“ [„Nothing – Návrat k instinktu“] v Londýně. Živý přenos z události bude odvysílán na webových stránkách společnosti. Ke sledování online přenosu se můžete přihlásit přímo zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram