Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zoo Praha láká školy na velmi výhodné vstupné

22. 05. 2023 - Magistrát hl.m. Prahy

Blíží se doba školních výletů, přijímacích zkoušek a maturit  připomínáme proto, že Zoo Praha nabízí zvýhodněné vstupné pro mateřské, základní a střední školy. Speciální nabídka je platná v pracovní dny v průběhu školního roku, tj. od 1. září do 30. června.

Minimální velikost skupiny pro poskytnutí zvýhodněného vstupného je 10 dětí/žáků/studentů, pro pedagogický doprovod skupiny je vstup volný – na 10 dětí maximálně 1 dospělý, pro děti předškolního věku na 5 dětí maximálně 1 dospělý. Zvýhodněné vstupné je možné zakoupit osobně na pokladnách u vstupů do areálu zoologické zahrady nebo na fakturu prostřednictvím Oddělení návštěvnického servisu.

Spolu se zvýhodněným vstupným nabízí Zoo Praha pro školy i širokou škálu komentovaných prohlídek a programů, které interaktivně doplňují výuku biologicky zaměřených předmětů – přírodovědy, přírodopisu nebo biologie. Školy mohou při návštěvě Zoo Praha využít též speciální nabídky hromadného stravování.

Podrobnosti naleznete na: https://www.zoopraha.cz/skoly-a-deti/pro-skoly

Ceník zvýhodněného vstupného pro školní skupiny

Mateřské školy50 Kč / dítě
Základní školy100 Kč / žák
Střední školy100 Kč / student

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram