Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Webinář s Dr. Edinou Krompák k jazykovému vzdělávání

20. 04. 2023 - Magistrát hl.m. Prahy

Rádi bychom vás jménem UNICEF pozvali na dvouhodinové online setkání s Dr. Edinou Krompák, specialistkou na jazykové vzdělávání, která působí na University of Teacher Education ve švýcarském Lucernu a která v zemích V4 mapovala zdroje a osvědčené postupy související s jazykovým vzděláváním v reakci na aktuální uprchlickou situaci a s ohledem na integraci dětí a podporu sociální soudržnosti. Dr.Krompák na setkání představí výsledky této analýzy a současně konkrétní tipy, doporučení a příklady dobré praxe týkající se jazykového vzdělávání pro tyto děti a žáky.

Českému kontextu a zkušenostem v souvislosti s učením češtiny ukrajinských uprchlických dětí se budou věnovat Zuzana Janoušková z organizace META a Dana Hůlková Nývltová, ředitelka Ústavu jazykové a odborné přípravy Univerzity Karlovy. V rámci webináře bude prostor i pro dotazy a diskusi s vystupujícími.

Setkání se bude konat ve středu 26. dubna od 14 do 16 hodin a proběhne na platformě ZOOM na tomto odkaze: https://unicef.zoom.us/j/94069881341Simultánní tlumočení z/do angličtiny bude zajištěno.

Setkání je určeno pro všechny profesionály, kteří se zabývají jazykovým vzděláváním dětí cizinců. Jelikož proběhne online, není limitováno počtem účastníků, proto budeme rádi, pokud předáte tuto pozvánku i dalším kolegům a kolegyním či organizacím, které by mohlo téma zajímat. Prosíme jen o potvrzení účasti v tomto formuláři. Prosím vyplňte formulář i v případě, že se budete chtít na webinář podívat ze záznamu, rádi vám jej následně zašleme.

Těšíme se na setkání a další spolupráci!

Veronika Janouchova

Communication Specialist

UNICEF Refugee Response in the Czech Republic

Email: vjanouchova@unicef.org

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram