Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Pozvánka pro pražské střední školy na Den otevřených dveří společnosti Mewa

25. 05. 2023 - Magistrát hl.m. Prahy

Stejně jako v uplynulých letech jsou zvány studentky a studenty z pražské spádové oblasti na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ společnosti Mewa Textil-Service s.r.o. (www.mewa.cz). Ten se uskuteční v sídle společnosti v Horních Počernicích ve středu 21. června 2023 jako součást dlouhodobého projektu Echt Praxe zaměřeného na tolik potřebné propojování vzdělávacích aktivit a praktických zkušeností (https://www.echtpraxe.cz). Záštitu na celým projektem převzalo Německé velvyslanectví v Praze.

Kromě toho, že bude možné v rámci Dne otevřených dveří nahlédnout pod pokličku pracovního světa a v případě zájmu prohodit také pár slov německy, bude pro návštěvníky připravena celá řadu doprovodných aktivit.

Za zmínku stojí např. možnost prohlédnout si na vlastní oči závodní speciál nákladního auta Rallye Dakar.

Německá společnost Mewa poskytuje kompletní služby v oblasti podnikových textilií již od roku 1908 a je tak považována za průkopníka ve oblasti textilního sharingu. Se svými 46 pobočkami nyní zásobuje podniky po celé Evropě pracovním a ochranným oblečením, čisticími utěrkami pro průmyslové využití, rohožemi, ale také kompletním systémem služeb pro čištění součástek. To vše včetně údržby, servisu, skladování a logistiky. V roce 2021 dosáhla Mewa obratu 770,4 milionů eur a stala se tak lídrem v oblasti textilního managementu. Společnost získala řadu také ocenění za svůj závazek k udržitelnosti, zodpovědné jednání a řízení značky.

V případě zájmu školy o návštěvu dne otevřených dveří společnosti Mewa, je nutné zaslat alespoň krátkou zprávu nejpozději do pátku 26. května. V ideálním případě s informací, které třídy a v jakém počtu by se této akce zúčastnily.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram