Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Nadační fond Cesta ke vzdělání vyhlašuje 16. výzvu k podání žádostí o příspěvek

05. 02. 2024 - Magistrát hl.m. Prahy

Nadační fond Cesta ke vzdělání vyhlašuje 16. výzvu k podání žádostí o příspěvek v rámci grantového programu „Cesta ke vzdělání 2024“.

Nadační fond Cesta ke vzdělání již pošestnácté podpoří projekty pražských škol a žáků. Grantový program „Cesta ke vzdělání 2024“, který schválila správní rada fondu, je zaměřen na podporu účasti nadaných studentů pražských středních škol, vyšších odborných škol a konzervatoří na zahraničních pobytech, konferencích, stážích, soutěžích, dále pak také na usnadňování vzdělávání pražských žáků a studentů se speciálními vzdělávacími potřebami.

Jako již každoročně se nadační fond Cesta ke vzdělání snaží poskytnout podporu nejen žákům, ale i pedagogům středních škol, vyšších odborných škol a konzervatoří. Pokud chceme, aby naši učitelé byli nejen schopní, ale i nadšení, musíme jim umožnit, aby se neustále učili a rozvíjeli. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je umožnit jim účast na vzdělávacích pobytech, kde se setkají s jinými pedagogy, poznají nové kultury a objeví nové možnosti. Takové zkušenosti jim obohatí nejen jejich profesní život, ale i jejich osobní růst. Vzdělávání pedagogů v zahraničí je investicí do budoucnosti našich dětí a naší společnosti.

O příspěvek je možné žádat v termínu od 5. února do 15. března 2024 na akce, které se uskuteční do konce roku 2024.

O finanční příspěvky mohou žádat studenti pražských středních škol, vyšších odborných škol a konzervatoří, dále pak také pedagogové či školy samotné. V případě nezletilých žáků může o příspěvek zažádat zákonný zástupce žáka.

Podrobnosti naleznete na webových stránkách cestakevzdelani.praha.eu.

KE STAŽENÍ:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram