Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Jarmark řemesel a služeb

21. 06. 2023 - Magistrát hl.m. Prahy

Střední odborná škola – Centrum odborné přípravy a Gymnázium, Praha 9, Vysočany, Poděbradská 179/1 pořádá i v roce 2023 tradiční přehlídku řemeslných oborů vzdělání pod názvem Jarmark řemesel a služeb. Tato akce na podporu odborného vzdělávání v hl. městě Praze a je určena žákům 8. a 9. tříd základních škol, výchovným poradcům a dalším zájemcům o řemeslné obory vzdělání a obory zaměřené na služby.

Termín :  středa 18. 10. 2023 a čtvrtek 19. 10. 2023 od 8.00 hod. do 15.00 hod. /časové rozpětí bude upřesněno podle zájmu ZŠ o akci/

Místo konání :  SOŠ – COP a G, Praha 9, Vysočany, Poděbradská 179/1

Vystavovatelé :  Dvě desítky středních škol, které zde budou představovat velice široké portfolio oborů vzdělání technicky či jinak nehumanitně zaměřených. Účastníci akce se budou moci reálně a v praxi seznámit s řemesly a technickými profesemi, vyzkoušet si své manuální dovednosti a zúčastnit se různých typů soutěží.

Účastníci: žáci 8. a 9. tříd základních škol, výchovní poradci ZŠ, třídní učitelé

Záštita nad akcí:   Hlavní město Praha, Svaz průmyslu a dopravy, HK Hlavního města Prahy

Přehlídka se uskuteční v rámci projektu OPVVV iKAP 2 – Inovace ve vzdělává

Koordinátor akce :  Ing. Václav Červený, tel. č. 266 039 359,  721 423 818 e-mail :   cerveny@copth.cz               

Ten je připraven Vám i zástupcům základních škol poskytnout všechny další potřebné informace a spolupracovat s Vámi při pozitivním ovlivňování žáků ZŠ při volbě svého budoucího povolání. Základní školy si u něho mohou také rezervovat den a čas návštěvy Jarmarku. Předpokládaná doba setrvání na přehlídce SŠ je cca 1,5 až 2 hodiny.

Přihlášky na akci : do 30. 9. 2023, resp. do vyčerpání kapacity přehlídkových prostor   

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram