Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hrdinové FAST učí děti zachraňovat životy!

22. 12. 2023 - Magistrát hl.m. Prahy

Rádi bychom Vám představili úspěšný mezinárodní vzdělávací program Hrdinové FAST, který je zcela nově i v České republice. Cílem tohoto programu je učit děti hravou formou o příznacích cévní mozkové příhody a správné reakci na ně. Program je koncipován tak, aby se důležité informace prostřednictvím dětí dostaly i k jejich rodičům a prarodičům, kteří jsou tímto onemocněním nejvíce ohroženi. Celosvětově se do programu zapojilo již téměř 8 500 škol z 37 zemí. V České republice se program těší velké podpoře odborné veřejnosti, jmenovitě mu záštitu poskytl například pan profesor MUDr. Robert Mikulík, Ph.D., vedoucí Cerebrovaskulárního výzkumného programu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně.

Program je určen pro děti ve věku 5-9 let a je zcela zdarma. Je velmi vizuálně atraktivní, obsahuje mnoho krásných animovaných videí, aktivit a her a také píseň a tanec Hrdinů FAST. Pro děti je tak nejen vzděláním, ale i zábavou.

Mrtvice je druhou nejčastější příčinou úmrtí v ČR a Hrdinové FAST si dávají za cíl vychovat generaci dětí, která tuto skutečnost změní. Budeme moc rádi, když kampaň Hrdinů FAST podpoříte a budete šířit informace o něm do škol! Všechny základní i mateřské školy se mohou zapojit pomocí registrace přímo na portálu https://cz-cs.fastheroes.com/involve-a-school/ .

Plakát ke stažení:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram