Cookie Consent by Free Privacy Policy website

ECHT PRAXE:TÝDEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V NĚMECKÝCH FIRMÁCH V ČR

24. 05. 2024 - Magistrát hl.m. Prahy

Echt Praxe propojuje firmy a mladé lidi. V roce 2024 proběhne již osmý ročník projektu, díky kterému německé firmy po celém Česku otevírají své brány českým studentkám a studentům a dávají jim tak jedinečnou příležitost prohlédnout si firmy společnosti napříč obory – od těžkého a lehkého průmyslu přes farmacii až po bankovnictví či advokacii.

Každá firma si připraví vlastní program – ať už se jedná o prohlídku firmy, rozhovory se zaměstnanci, interaktivní vzdělávací workshopy nebo šanci si vyzkoušet firemní techniku. Záleží na každé firmě, jak svůj týden otevřených dveří uchopí. 

Například společnost Mewa Textil-Service s.r.o. (www.mewa.cz) nabízí den otevřených dveří.

Kromě toho, že budete moci nahlédnout pod pokličku pracovního světa a v případě zájmu prohodit také pár slov německy, společnost pro zájemce připravila celou řadu doprovodných aktivit, které najdete společně s dalšími informacemi v příloze. Za zmínku stojí např. možnost prohlédnout si na vlastní oči a svézt se v závodním speciálu ze stáje Rexteam.

Německá společnost Mewa poskytuje kompletní služby v oblasti podnikových textilií již od roku 1908 a je tak považována za průkopníka ve oblasti textilního sharingu. Se svými 46 pobočkami nyní zásobuje podniky po celé Evropě pracovním a ochranným oblečením, čisticími utěrkami pro průmyslové využití, rohožemi, ale také kompletním systémem služeb pro čištění součástek. To vše včetně údržby, servisu, skladování a logistiky. V roce 2023 dosáhla Mewa obratu 770,4 milionů eur a stala se tak lídrem v oblasti textilního managementu. Společnost získala řadu také ocenění za svůj závazek k udržitelnosti, zodpovědné jednání a řízení značky.

V případě zájmu o návštěvu dne otevřených dveří společnosti prosíme o krátkou zprávu nejpozději do pátku 31. května 2024 na email mpeterka@mediatrust.cz. V ideálním případě s informací, které třídy a v jakém počtu by se akce zúčastnily. 

Ke stažení:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram