Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Jak vidíš naši zemi za 20 let? Přihlas se do soutěže a vyhraj jedinečné ceny

30. 04. 2024 - Šimon Hauser

V tomto roce slavíme 20. výročí od vstupu České republiky do Evropské unie, a to není jenom historický milník, ale také výzva k zamýšlení se nad budoucností naší země v rámci evropského společenství. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy při této příležitosti spouští soutěž určenou středoškolákům ve věku 15–19 let, jejímž cílem je podpořit kreativní myšlení a zapojení mladých lidí do této diskuse. Soutěž se koná pod záštitou ministra školství Mikuláše Beka a ministra pro evropské záležitosti Martina Dvořáka /oba STAN/.

Téma soutěže

Úkolem účastníků je představit si, jak bude vypadat Česká republika v Evropské unii za dalších 20 let, jaké změny, výzvy a příležitosti budou naší zemI čekají, jak se bude vyvíjet naše role v rámci EU a jaké hodnoty a principy pro nás budou klíčové. Účastníci mají možnost vyjádřit své myšlenky a představy formou obrázku, grafiky, plakátu, eseje, komiksu či příspěvku na sociálních sítích.

Podmínky soutěže

Pokud máte zájem zúčastnit se soutěže, připravte si svůj originální příspěvek a zašlete jej do 15. května 2024. Nejlepší autory čekají atraktivní ceny, včetně možnosti strávit den s ministrem nebo balíčku od Zastoupení Evropské komise v České republice.

Přihláška

Chcete-li se zapojit do soutěže, přihlaste se prostřednictvím online formuláře. Stačí vyplnit své kontaktní údaje a nahrát svůj příspěvek. Výsledky soutěže budou vyhlášeny během června.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram