Cookie Consent by Free Privacy Policy website

God of War bude mít zřejmě seriálovou adaptaci

15. 03. 2022 - Patrik Vodrážka

Mnohy velmi oblíbená hra God of War se dočká své seriálové adaptace. Produkci si vezmou na starost Amazon Studios a divize PlayStation Productions společnosti Sony. Co zatím o chystané adaptaci víme?

Zatím nemáme mnoho informací vzhledem k tomu, že se zástupci Sony ani Amazion Studios k záležitosti nevyjádřili. Podle magazínu Deadline by se však mezi hlavní tvůrce a producenty měl zařadit scenárista filmového Uncharted a producent i showrunner seriálu Kolo času Rafe Judkins spolu s Markem Fergusem a Hawkem Ostbym, což je dvojice, která se scenáristicky podílela na seriálu Expanze, na prvním Iron Manovi či na Oskara nominovaném snímku Potomci lidí.

God of War je jedna z nejstarších her společnosti Sony, která zahrnuje sedm hlavních her pro čtyři konzoly. Poslední díl vyšel v roce 2018 a v současné době probíhají práce na dalším pokračování ve studiu Santa Monica. Očekává se, že další pokračování vyjde v průběhu letošního roku.

Nedávno založená divize PlayStation Productions společnosti Sony má v současné době oficiálně rozpracované již tři projekty, například se spoluprací s HBO pracuje na televizním seriálu podle hry The Last of Us. Mimo to pracuje také na filmu Ghost of Tsushima a seriálu Twisted Metal. Jedná se tak o čtvrtý projekt filmového nebo televizního zpracování hry této nové divize.

Zdroj fotografie: Sony

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram