Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zlatou karabinu získala Kateřina Švajdová ze ZŠ a MŠ Dr. E. Beneše v Praze

12. 10. 2022 - Redakce

V rámci konference Zástupce v časech dobrých i zlých, pořádané redakcí Řízení školy, byli i letos vyhlášeni vítězové zlaté, stříbrné a bronzové karabiny. Dalším třem zástupcům byla udělena cena za mimořádný počin. Devátý ročník konference se konal v majestátních prostorách Nové radnice na Mariánském náměstí v Praze a přítomna byla téměř stovka zástupkyň a zástupců z celé České republiky.

Nejvíce nominací přicházelo od ředitelů škol, mě osobně však velmi těší, že nominovali také rodiče, zřizovatelé či pedagogické sbory. Dokonce i bývalí žáci a bývalí kolegové. Některé příběhy jsou velmi dojemné, mnohé zase inspirativní,“ uvedla s úsměvem Naďa Eretová, šéfredaktorka Řízení školy. 

Cenu za mimořádný počin získala Irena Pechová ze Základní školy a Mateřské školy Polnička, okres Žďár nad Sázavou, dále Adolf Špaček ze Základní školy sv. Voršily v Praze a Eva Jakubičková ze ZŠ Jana Wericha v Praze.

Zlatou karabinu získala Kateřina Švajdová ze ZŠ a MŠ Dr. E. Beneše v Praze. Její nominace obsahovala mimo jiné tuto charakteristiku: „… kdokoli přijde, naslouchá mu a hledá řešení problému, dveře do její kanceláře jsou neustále otevřené, pracuje srdcem a je prostě nejlepší.“  

Stříbrná karabina byla předána Haně Moraové z Konzervatoře Duncan centre v Praze. A bronzovou karabinu v roce 2022 získal Petr Vavrečka z Jazykového a humanitního gymnázia PRIGO v Ostravě.   

Ocenění zástupci devátého ročníku Zlaté karabiny.

V porotě usedli kromě členů redakce Řízení školy také osobnosti, jakými jsou například Ondřej Andrys, náměstek ústředního školního inspektora, Martina Běťáková, náměstkyně ministra školství, Miroslav Hřebecký, programový ředitel EDUin, Libor Pospíšil, manažer vzdělávacího programu Ředitel naživo, laureáti minulého ročníku a další.

Zdroj: Řízení školy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram