Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Webinář: Učení po návratu do škol už v úterý 4. května

04. 05. 2021 - Pražský inovační institut

Polovina žáků druhého stupně základních škol mohla konečně po dlouhé době zpátky do lavic. Svoje učitele a spolužáky vídali dlouhé měsíce pouze na obrazovkách počítačů. Proto pro učitele připravila Škola Můj Projekt na úterý 4. května webinář, ve kterém je podrobně seznámí se svým novým nástrojem.

Rádi byste s žáky probrali, co jim distanční výuka přinesla a co naopak potřebují vysvětlit detailněji? V jakých kompetencích se mají dále rozvíjet? Jde o unikátní prostředí MUPy online, ve kterém s žáky můžete sledovat jejich postupný rozvoj jednotlivých klíčových kompetencí a plánovat si s nimi konkrétní kroky pro jejich další posun v nich. Celá oblast kompetence k učení je navíc v rámci podpory pro návrat žáků do škol zpřístupněna pro zájemce až do konce roku 2021 zdarma (jde o jednu část online prostředí z celkových šesti).

Na webináři Vám lektoři kromě samotného prostředí MUPy online představí i konkrétní „Návratové aktivity“, které v prostředí najdete. Můžete je využít pro zmíněnou reflexi žáků, při které mohou zjistit, co nového se v posledních měsících dozvěděli o svém učení, jakým způsobem a v jakém prostředí se jim nejlépe učí a jak nově získané poznatky o sobě samých použít pro své další učení.

Dále vám lektoři podrobně vysvětlí sérii tří kroků „Zreflektovat - Pojmenovat – Zapracovat“, které jsou doporučeny pro práci s Návratovými aktivitami a pro to, abyste si vy i žáci ze získaných zkušeností odnesli do dalšího učení co možná nejvíce.

Lektoři webináře: Mgr. Jarmila Čechová, Mgr. Marek Adler, Mgr. Hana Velechovská Šmýdová

Na webinář se můžete přihlašovat prostřednictvím tohoto formuláře: https://forms.gle/94wCBKmdL83prDQi7

Webinář je součástí akce „Škola Můj Projekt pomáhá školám“, podrobnosti o akci si můžete přečíst na stránce skolamujprojekt.cz/pomahameskolam

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram