Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Učitelé napříč republikou nahrávají vzkazy svým školákům

23. 03. 2021 - Pražský inovační institut

Někteří žáci a učitelé se za poslední rok s pandemií viděli opravdu jen párkrát. Když si na konci minulého školního roku předávali vysvědčení, většinou na školních zahradách nebo ve velkých tělocvičnách, přáli si všichni, aby ten další školní rok si mohli vysvědčení předávat normálně ve třídách, zajet si předtím někam na společný školní výlet a hlavně vídat se společně v budovách škol. Bohužel pandemie koronaviru „obyčejný“ školní rok nedovolila. Učitelé po celé republice netrpělivě vyhlížejí, kdy nastane ten den D. Aby žákům zpříjemnili to společné těšení se na návrat, natočilo několik z nich vtipná videa, aby alespoň své svěřence v těžkých časech podpořili.

Jedno takové video vzniklo na Základní škole Slovácká v Břeclavi. Kantoři v něm společně dětem zarapovali o tématech, které během distanční výuky všichni společně zažívají . Učitelský sbor ze Základní školy Ústecká v České Třebové zase nazpíval svým dětem písničku na melodii písně Karla Gotta Být stále mlád.

Česká televize jejich videa a další vzkazy sesbírala a natočila pro pořad 168 hodin reportáž, ve které zdraví vyučující děti ze všech krajů republiky. Najdete tam toho svého?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram