Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Učíme nanečisto - Jak si udržet zdraví i za monitorem (nejen) při distanční výuce

12. 02. 2021 - Pražský inovační institut

Výuka v době koronaviru otevřela dveře masivnímu používání počítačů, tabletů a mobilních telefonů ve vzdělávání. Zároveň se pro vyučující a studenty zvýšil čas strávený u obrazovek. Pokud na své zdraví nebudeme myslet, brzy se objeví zdravotní potíže. Společně prozkoumáme, čím a jak je funkčnost našeho těla ohrožena. Zároveň si ukážeme praktické tipy, jak bychom měli o své fyzické zdraví při práci u monitorů pečovat.

Markéta Čonková se dlouhodobě zabývá rozvojem digitální gramotnosti pedagogů. Lektoruje a je součástí Národního pedagogického institutu, kde působí jako garant vzdělávací oblasti v projektu PPUČ. V projektu mj. spolupracuje na tvorbě vzdělávacích modulů pro pedagogy, zpracovala téma ochrany zdraví v kontextu rozvoje digitální gramotnosti. Zároveň lektoruje a připravuje kurzy první pomoci ve společnosti PrPom. Spojení témat digitální gramotnosti a zdraví jí dává obrovský smysl, protože zdravé tělo je základ všeho.

 
Registrovat se můžete níže:
➡️http://bit.ly/registrace-webinar-24-02-21

Pokud Vás téma zajímá, ale nehodí se Vám termín, i tak se registrujte - budeme po odvysílání rozesílat záznam webináře.

Webinář se koná ve středu 24. 2. 2021 od 20:00 prostřednictvím Google Meet a je ZDARMA.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram