Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Přihlašte se i vy do soutěže Měníme svět pohybem 2023

09. 05. 2023 - Tereza Benešová

Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy a Balance Club Brumlovka spolu s dalšími partnery vyhlásili novou soutěž Měníme svět pohybem. 

Účastníci (studenti bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů) mají za úkol navrhnout zajímavý projekt či nápad, který souvisí s problematikou zdravého a udržitelného životního stylu jednotlivce, jehož nedílnou součástí jsou sportovní a pohybové aktivity. 

Celková finanční odměna se vyšplhá až na 110 000 Kč. Přihlásit se mohou jednotlivci i týmy až tří členů, kteří musí do 9. 6. 2023 odevzdat svůj písemný projekt. Pět nejlepších návrhů postoupí do druhého kola, které se koná 10.10.2023 a ti nejúspěšnější se mohou těšit na finanční odměny ve výši 50 000 Kč, 30 000 Kč a 10 000 Kč. Nejlepšímu projektu z Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy bude udělena Cena děkana s finančním ohodnocením ve výši 20 000 Kč. 

Živý zdravý životní styl má pozitivní dopad na celou společnost, a proto se FTVS UK a Balance Club Brumlovka spojily a nabízejí studentům příležitost rozvíjet své inovativní nápady a realizovat je ve společnosti. 

Přihlášky do projektu Měníme svět pohybem 2023 mohou studenti bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů všech fakult Univerzity Karlovy zasílat do 9. 6. 2023 na e-mailovou adresu projekt@ftvs.cuni.cz. Užijte si tento úžasný projekt a zapojte se do soutěže Měníme svět pohybem!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram