Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Pražská právnická fakulta spustila online vzdělávací kurzy

08. 04. 2021 - Pražský inovační institut

V reakci na aktuální situaci také Právnická fakulta Univerzity Karlovy spustila oblíbené vzdělávací programy JURIDIKUM v online podobě. Kurzy a školení vyhledávají nejen odborníci z řad právníků, úředníků, personalistů či účetních, ale také široká veřejnost. Témata zahrnují různé právní oblasti, a to v různé šíři -  od aktuálních změn či úprav právních předpisů až po ucelený vhled do vybrané právní problematiky. 

Kurzy v rozsahu několika hodin až několika týdnů nabízí Právnická fakulta zejména odborníkům, ale také laické veřejnosti.

Studenti magisterského programu studují distančně po celou dobu platnosti protiepidemických opatření. Rozhodli jsme se proto také další formy vzdělávání realizovat online a jsme mile překvapeni pozitivní reakcí i hojnou účastí,“ uvádí proděkanka PF UK pro celoživotní vzdělávání, doc. Helena Prášková a doplňuje: „Online forma nám navíc umožňuje nabídnout naše kurzy také mimopražským zájemcům a institucím.“

Na pražské Právnické fakultě přednášejí v kurzech a seminářích přední odborníci a zkušení pedagogové s výbornou znalostí právní praxe.

„Při přípravě kurzů JURIDIKUM reagujeme na změny v platné právní úpravě a na novou judikaturu, reflektujeme ovšem zároveň i aktuální společenská témata a problémy – v současné době proto nabízíme například kurz na téma „Výkon práce na dálku“. Připravujeme také kurzy na klíč pro státní úředníky či soukromé instituce, které cítí potřebu rozšířit vzdělání svých zaměstnanců,“ dodává doc. Prášková. 

Kromě odborníků z praxe si v kurzech PF UK rozšiřují vzdělání také zaměstnanci vysokých škol a absolventi jiných studijních oborů v rámci UK i dalších univerzit.

V dubnu a květnu 2021 se mohou zájemci zapsat do těchto kurzů:

  • Dovolené po novele zákoníku práce (22. 4. 2021)
  • Evidence skutečných majitelů obchodních společností - od 1. června 2021 (28. 4. 2021)
  • Výkon práce na dálku (29. 4. 2021)
  • Pracovní právo pro neprávníky (7. – 28. 5 2021, modulový kurz)

Podrobné informace o všech formách dalšího vzdělávání na PF UK a aktuální nabídku kurzů najdete na https://www.prf.cuni.cz/kurzy>>

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram