Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Návrat dětí do škol – webinář ČOSIV

12. 04. 2021 - Pražský inovační institut

Děti z prvního stupně se v tomto týdnu vracejí ke svým spolužákům, někteří po dlouhé době. Jen žáci prvních a druhých tříd strávili ve svých třídách většinu školního roku. Zbývající třídy prvního stupně byly ve školách jen pár týdnů. Ani žáci druhého stupně, které návrat do učeben čeká v další vlně, ve školách moc nepobyli. Česká odborná společnost pro inkluzivní vzdělávání proto připravila webinář pro učitele, další pedagogické pracovníky a rodiče s názvem Návrat dětí do škol. Uskuteční se 13. dubna od 14 do 16 hodin na platformě Zoom.

Nejistota, nepřehlednost, protichůdné informace, přetížení, obavy, vyčerpání, frustrace – to vše se nás v poslední době silně dotýká. Péči, podporu a bezpečí potřebují děti, ale i učitelé a rodiče.

Pojďte společně hledat odpovědi na tyto otázky:

  • Známe své potřeby a očekávání?
  • Jak se vyrovnáváme se stresem?
  • Potřebujeme prostor ke sdílení a funkční vztahy?

Dále vás čeká také malá exkurze do oblasti fungování mozku, program se zaměří také na zdravé způsoby seberegulace a společně s lektorkami Martou Štrinclovou a Lýdií Šlajchovou se můžete pokusit přijít na to, jak na platformě vzdělávání vytvořit bezpečný prostor pro všechny.

Pro studenty je webinář za 150 Kč, pro ostatní účastníky za 250 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram