Cookie Consent by Free Privacy Policy website

PODPORA odborného vzdělávání

17. 01. 2023 - Magistrát hl.m. Prahy

Cílem Podpory OV není vytváření nových koncepcí podpory a strategií rozvoje odborného vzdělávání na území HMP, ale podpora, udržení a rozvoj aktivit, které byly realizovány zejména v období let 2014 až 2018 s pozitivním dopadem na podporu a rozvoj odborného vzdělávání a které přispěly a přispívají ke zkvalitnění výuky a zvyšování prestiže odborného vzdělávání. Uvedené aktivity byly dále vyhodnoceny jako udržitelné na roky 2018 – 2022. V neposlední řadě je cílem je udržet v povědomí škol, žáků a veřejnosti kampaně HMP na podporu odborného školství a polytechnického vzdělávání „Řemeslo žije!“ a „Odbornost žije!“.

Dokument Podpora OV obsahuje přehled aktivit pro podporu odborného vzdělávání, jejich popis, termínový harmonogram a rámcový finanční rozpočet pro jednotlivé aktivity. K realizaci některých aktivit bude přizvána v případě potřeby ke spolupráci Hospodářská komora ČR nebo Hospodářská komora hl. m. Prahy a další partneři zastupující zaměstnavatele, či společenstva (například cechy).

Aktualizaci aktivit Podpory OV bude provádět odbor SML dle aktuální potřeby a na základě relevantních požadavků zapojených aktérů v oblasti vzdělávání.

KE STAŽENÍ Základní dokument:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram