Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Kariérní dny na ČVUT propojí studenty s firmami

17. 03. 2023 - Vincenc Novák

Absolventi informatických, elektrotechnických a strojařských oborů jsou na trhu práce velice žádaní. Fakulta strojní ČVUT a Fakulta elektrotechnická ČVUT chtějí vyjít firmám vstříc a společně letos uspořádají již druhý ročních Kariérních dnů. Akce se koná 28. a 29. března 2023 a její součástí bude také doprovodný odborný program.

Kariérní dny mají za cíl umožnit přímý kontakt pěti a půl tisíce studentů se zaměstnavateli nejrůznějších velikostí od gigantů českého průmyslu až po malé progresivní start-upy. Letošního ročníku akce se zúčastní zástupci celkem 80 společností, kteří obsadí prostory obou fakult. Na programu budou prezentace firem, přednášky, skupinové i individuální diskuze a workshopy.

„Loňské Kariérní dny prokázaly, že po absolventech strojařských a elektrotechnických oborů ČVUT je stále enormní poptávka. Osmdesát průmyslových partnerů tam prezentovalo své firmy a nabídky uplatnění. A přes pět tisíc studentů u nich vyhledávalo informace a navazovalo osobní kontakty s perspektivními zaměstnavateli. Průběh akce potvrdil, že Kariérní dny jsou užitečné nejen pro firmy, ale i pro naše studenty, proto budeme takové akce pořádat i nadále," říká doc. Miroslav Španiel, děkan fakulty strojní ČVUT v Praze.

Na chodbách a v posluchárnách fakult budou zástupci firem k dispozici v obou dnech od 9.00 do 16.00 hodin. Více informaci o Kariérních dnech Fakulty strojní a Fakulty elektrotechnické ČVUT naleznete na webu https://www.karierni-dny-fs-fel.cvut.cz/.

Zdroj: ČVUT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram