Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Získejte finanční podporu na lokální problémy způsobené pandemií

23. 04. 2021 - Pražský inovační institut

Od pondělí 19. dubna mohou mladí lidé ve věku 14 až 30 let z celého světa žádat o finanční prostředky ve výši 500 až 5 000 amerických dolarů na projekty pro řešení lokálních problémů způsobených pandemií koronaviru. Do této výzvy se mohou zapojit všichni studenti, žáci a účastníci DofE (Mezinárodní cena vévody z Edinburghu). Výzva je pro všechny mladé lidi, nejen pro účastníky DofE. Žádat mohou i různá sdružení nebo spolky (např. školní). 

Jedná se o historicky první celosvětový projekt dostupný opravdu všem mladým lidem. Odkaz a další informace, jak žádat, najdete zde: http://bit.ly/GlobalYouthMobilization_finančnípodpora. Celkově je k dispozici 1,5 milionu amerických dolarů. Výzva bude otevřena, dokud se finance nevyčerpají.

Jak podat žádost? 

Žádost se vyplňuje celá online v anglickém jazyce. Je potřeba vyplnit jednotlivé kolonky (organizace/jednotlivec/spolek, výše podpory, popis projektu apod.). Dále je potřeba nahrát krátké video o tom, proč by zrovna váš projekt měl získat finanční podporu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram