Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zasloužil se váš kamarád o lepší svět kolem nás? Nominujte jej na Cenu Gratias Tibi

06. 05. 2021 - Pražský inovační institut

Rádi byste ocenili své kamarády a blízké, kteří se svými aktivitami snaží zlepšit okolí, a poděkovali jim tak za jejich práci? Dobročinné sbírky, komunitní zahrady, pomoc seniorům, dětem a zvířatům, doučování nebo boření předsudků. Tyto a další aktivity zlepšují svět kolem nás a zaslouží si naše uznání a poděkování. Sami sebe nebo ty, kteří se angažují a snaží o lepší společnost, můžete nyní nominovat na Cenu Gratias Tibi. Nominace zajímavých projektů můžete posílat až do 31. května 2021.

Doposud bylo na toto ocenění nominováno více než 800 projektů ze všech krajů České republiky. Již od roku 2014 vyjadřuje organizátor cen, organizace Člověk v tísni, že si činů mladých lidí váží. Latinská slova Gratias Tibi, která tvoří název ceny, symbolicky říkají všem soutěžícím Děkuji Tobě. Každý rok se soutěží ve třech věkových kategoriích: základní školy, střední školy a do třiceti let. Porota vybere v každé věkové kategorii tři finalisty, z nichž následně zvolí vítěze každé z nich. Veřejnost pak ze všech devíti finalistů vybírá v online hlasování vítěze Ceny České televize. Vítězové budou odměněni studijní cestou do zahraničí.

Více informací na facebooku nebo stránkách ocenění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram