Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zajímá vás matematika a fyzika a plánujete její studium na vysoké škole? Vyzkoušejte letní matematicko-fyzikální soustředění

18. 06. 2021 - Pražský inovační institut

Je matematika nebo fyzika váš oblíbený předmět? Pak právě pro vás je určen čtrnáctidenní program plný matematiky a fyziky, který se koná od 15. do 29. srpna 2021 v penzionu U Kačáka v Jizerských horách. Hlavní náplní soustředění budou odborné přednášky z matematiky a fyziky vedené vyučujícími a studenty vyšších ročníků Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Během dopoledne absolvujete dvě přednášky, jedna se bude týkat fyziky a druhá bude matematická. Po obědě vás čeká jedno cvičení, na němž si můžete znalosti nabyté během dopoledního bloku vyzkoušet a procvičit na připravených příkladech.

Odpolední část programu zahrnuje také sportovní hry. Při pěkném počasí jsou připraveny také výlety do blízkého horského okolí.

Celý program stojí 5 200,- Kč. Přihlásit se můžete na tomto odkazu, součástí přihlášky je i krátký test, ve kterém bude otestován skutečný zájem o studium oboru.

Více informací o programu a náplně jednotlivých přednášek jsou k dispozici zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram