Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Začíná festival Mezi ploty

27. 05. 2023 - Vincenc Novák

V areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice dnes startuje každoroční hudební a divadelní festival Mezi ploty. Návštěvníci se kromě vystoupení známých umělců mohou těšit také na workshopy či stánky s jídlem a pitím. Akce potrvá do zítřka.

Mezi hudebníky, kteří na letošním ročníku festivalu vystoupí, nebudou chybět Emma Smetna & Jordan Haj, Mucha, Kašpárek v rohlíku či Radek Banga. Diváci se mohou těšit také na vystoupení Bohnické divadelní společnosti, Divadla ve dvou kufrech či umělců z La Fabriky. Kompletní program naleznete zde.

Součástí letošního programu jsou také workshopy, díky kterým se návštěvníci naučí číst hmatem i ušima, zhlédnou ukázku práce speciálně cvičených psů na canisterapii nebo si budou moci zakoupit výrobky terapeutických dílen a přispět tak na dobrou věc.

Festival je držitelem prestižní značky EFFE Label, kterou mezinárodní porota uděluje evropským festivalům splňujícím vysoká kritéria kvality. EFFE při udělení značky festivalu Mezi ploty doslova uvedla, že festival je „velice populární u širokého publika, propojuje širokou veřejnost se zdravotně postiženými a duševně nemocnými a bourá všechny bariéry. Má kvalitní dramaturgii a obrovský společenský dopad.“ Akce se koná za podpory hlavního města Prahy, Ministerstva kultury a Ministerstva zdravotnictví.

Cena vstupenky na oba dva dny činí 200 Kč. Děti do 6 let mají vstup zdarma.

Zdroj: Mezi ploty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram