Cookie Consent by Free Privacy Policy website

World Youth Forum může být zajímavou inspirací pro studenty

28. 01. 2022 - Aneta Havránková

Na začátku ledna 2022 se v Egyptském letovisku Sharm El Sheikh odehrálo World Youth Forum. Egyptská vláda na místo pozvala sedm tisíc lidí z celého světa, aby se zde účastnili nejrůznějších workshopů na zajímavá témata. Svůj stánek zde mělo například i OSN. Akce se pořádá každý rok a je plně hrazená ze strany egyptské vlády. Příští rok je možné přihlásit se na tomto odkazu: https://wyfegypt.com/. Vyplňujete jen pár kolonek s vašimi údaji a napíšete krátkou motivaci. Na akci není těžké se dostat. Když vás vyberou, tak vám předem koupí letenky, na místě na vás počkají a dovezou vás na ubytování, které je často velmi luxusní. Hradí vám i stravu a několik výletů po okolí. Přihlásit se může každý starší osmnácti let.

V čem může být akce pro vás přínosem? Můžete se zde zúčastnit mnoha workshopů ohledně aktuálních globálních problémů. Potkáte inspirativní lidi z celého světa. Jsou zde i lidé z USA, Afriky, Asie, prostě z celého světa. Organizace sice občas pokulhává, hlavně kvůli obrovskému počtu lidí, ale pokud se akce zúčastníte, určitě účasti nebudete litovat.

Já jsem účasti nelitovala ani, když jsem kvůli organizátorům nestihla letadlo. Ti mě na letiště dovezli 20 minut před odletem a už mě samozřejmě nepustili do letadla. To jsou ty jižanské nátury. Ovšem i když se vám stane něco takového, tak mají povinnost vám koupit nejbližší letenku, a pak máte alespoň co vyprávět. Mně se ještě poštěstilo a měla jsem na přestupu čas projít si Istanbul. Určitě tedy doporučuji se na akci přihlásit, nebudete litovat!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram