Cookie Consent by Free Privacy Policy website

V září se v Praze bude konat EduFestival, jedinečná akce o studiu v zahraničí

01. 09. 2023 - Aneta Havránková

Dne 26. září se v Cubex centru v Praze bude konat EduFestival. Jedná se o akci zabývající se studiem v zahraničí, úspěchem a rozvojem individuálních talentů. Zájemci o vycestování za studiem se zde dozví všechny důležité informace o vzdělávání na středních i vysokých školách mimo Českou republiku.

Organizátorem festivalu je portál education.cz a návštěvníci se mohou těšit na prezentace středních internátních škol ze zahraničí a inspirativní přednášky nejen o studiu v zahraničí. Svůj stánek zde navíc bude mít KudyKampus, který místo obohatí svými workshopy. Chybět nebudou ani stánky aktivních studentských organizací či kariérního centra s talentovými testy a kariérními poradci.

Na letošním EduFestivalu budou mít zájemci exkluzivní příležitost setkat se osobně se zástupci renomovaných internátních středních škol ze Spojených států, Kanady a Velké Británie. Tento unikátní festival umožní položit přímé dotazy těm, kteří mají nejlepší povědomí o studijních programech, životě na internátní škole a všem, co je zajímá. Bude zde také možnost zeptat se na průběh přijímacího řízení. Bývalí studenti pak návštěvníky namotivují k podání přihlášky.

EduFestival je však mnohem víc než jen studium. Setkání bude možné také s jedinečnými osobnostmi, které poodhalí své životní cesty a názory. Karel Kovář, známý jako Kovy, zasvětí účastníky do tajů překonávání strachu a hledání skutečné motivace. Saxofonistka Kateřina Janečková zase přiblíží svůj nevšední příběh, jak skloubila studium pedagogiky, práci v IT a vášeň pro hudbu.

Celá akce však nebude jen o studiu v zahraničí, ba naopak, dotkne se i aktuálních trendů z oblasti školství. Účastníci se tak mohou těšit i na přednášku o umělé inteligenci a jejím používání během vyučování. Na ty, kteří by se rádi zameřili spíše na kariérní stránku zde pak bude čekat talentový test, díky kterému budou mít možnost prověřit svoji úroveň angličtiny a poradit se s kariérovými poradci. Generální partner EduFestivalu, společnost Microsoft, si pro účastníky připravila zajímavé aktivity i sdílení zkušeností v přednášce "Odemkněte svůj potenicál s AI".

Zájemci se mohou na akci zdarma zaregistrovat zde. Pro ty, kteří by se rádi zúčastnili i jednotlivých workshopů je však níže na stránce připravena separátní přihláška.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram