Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hra Among Us, která získala za dobu své existence neočekávaný úspěch, bude nově dostupná ve virtuální realitě (VR). Pokud jste tedy fanoušek Among Us a virtuální reality, máte se na co těšit! Hra zamíří na PlayStation VR, Meta Quest 2 a Steam, zatím ovšem není jasné datum vydání.

Among Us VR byla představena v rámci předávání cen The Game Awards, kde byl zveřejněn také krátký trailer. Podle informací, které jsou zatím k dispozici, zůstanou základní principy hry stejné jako v původní verzi, v níž hráči plní úkoly a snaží se přitom zjistit, kdo je tzv. „traitor“. Nově se však bude hrát z první osoby.

Na této novince spolupracují studia Innersloth, Robot Teddy a Schell Games, stojící za hrou I Expect You To Die.

Vývojářské studio Innersloth se k novému projektu vyjádřilo takto: „Tento nový 3D zážitek vás a ostatní podezřelé z vesmírné lodě umístí do srdce Skeldu se všemi základními mechanismy týmové spolupráce a zrady, které znáte a milujete. Vydání pro VR bude samozřejmě i nadále podporovat také multiplayer!“

Among Us VR samozřejmě nebude kompatibilní s původní verzí hry. Neočekává se sice, že by tato verze měla obrovskou popularitu jako původní verze z prostého důvodu, že výbavu na virtuální realitu nevlastní velké procento hráčů.

Zdroj obrázku: Innersloth

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram