Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Samsung měl představit Exynos 2200. Vypadá to ale, že se ho nakonec nedočkáme

26. 01. 2022 - Patrik Vodrážka

Je to teprve několik týdnů, co společnost Samsung oznámila, že 11. ledna 2022 bude na trh uvedená nejnovější čipová sada Exynos 2200. Mělo se jednat o novinku vzešlou ze spolupráce s AMD a sada měla pohánět řadu Samsung Galaxy S22 pro Evropu a další regiony. Nakonec však představena nebyla.

Exynos 2200 nebyl uveden ani na žádný trh. Samsung smazal původní tweet, který oznamoval datum vydání, nicméně nezveřejnil prohlášení s vyjádřením či novým datem představení. Pravděpodobně při vývoji Samsung narazil na několik překážek.

O nějaké informace se podělili i leakeři. Leaker jménem Ice Universe sdílel na svém Twitteru to, že se při vývoji událo mnoho věcí, ne však pozitivních. Další leaker Dohyun Kim však přišel ještě s horší zprávou, když napsal Tweet „Exynos 2200 is G.O.N.E“, což by mohlo znamenat, že se jej vůbec nedočkáme. Kim také uvádí, že by Galaxy S22 měly přejít na procesory od Qualcommu.

Kvůli tomu také nastává otázka, jestli bude mít Samsung dostatek čipů Snapdragon nebo se neposune datum uvedení Samsungu Galaxy S22 na trh.

Fotografie od uživatele John Tekeridis ze služby Pexels

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram