Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Ředitel naživo - přihlaste se do programu i vy!

13. 02. 2021 - Pražský inovační institut

Vedete základní a nebo střední školu? Přidejte se k dlouhodobému rozvojovému programu pro dvojice z vedení škol a naučte se prakticky, jak budovat školu, kde učení každého dítěte je středobodem všeho.

Vzděláváním pro ředitele chce organizace Učitel naživo navázat na již úspěšně probíhající program Učitel naživo.

Proto vyvinuli ředitelský program, na jehož tvorbě se podílela řada špičkových odborníků, a který se inspiruje příklady dobré praxe z domácí scény i zahraničí.

Pro koho je program určen

Ředitel naživo je dvouletý akreditovaný vzdělávací program pro dvojice z vedení škol. Je určen pro ředitele škol a jejich zástupce, kteří mají motivaci pracovat na tom, aby se děti v jejich školách učily naplno a s radostí a chtějí své zkušenosti sdílet.

V čem je program jedinečný?

  • Je zaměřený zejména na pedagogický lídršip, kulturu neustálého profesního učení a sledování dopadu výuky na učení žáků.
  • Programem prochází společně ředitel a zástupce, v průběhu program spolupracují a učí se, jak posouvat svou školu kupředu.
  • Programu se účastní základní i střední školy bez ohledu na region, velikost školy, či délku praxe ředitele nebo zástupce. Věříme, že různorodost obohacuje.

Chcete se zeptat se na vše, co vás zajímá?

Registrujte se a přijďte na některé z informačních setkání o programu:

Vše o programu najdete na webu Ředitel naživo>>

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram