Cookie Consent by Free Privacy Policy website

První recenze z remasteru trilogie GTA jsou tu, pro PC je ovšem hra stále nedostupná

22. 11. 2021 - Patrik Vodrážka

Není to tak dlouho, kdy jsme dostali zprávu, že vyjde remaster trilogie GTA – San Andreas, Vice City a třetího dílu. Řada fanoušků netrpělivě očekávala 11. listopad, kdy si budou moct zahrát. A ačkoli trilogie skutečně vyšla, ještě ve stejný den začala být v obchodě Rockstar Games (pouze na PC) nedostupná.

První recenze na trilogii nejsou zrovna přívětivé. Jedná se o remaster, to znamená, že příběh a herní mechaniky jsou zachovány a upravená je pouze grafika do modernějšího stylu. Hra byla přenesena do novějšího herního enginu, textury byly vylepšené a více detailní. Na druhou stranu si spoustu lidí všimlo spousty chyb, které ani v původní hře nebyly. Co se týče grafiky, je v ní podle recenzentů plno chyb – ať už jde o velké kapky deště, množství pravopisných chyb či nepodařený vzhled postav.

Objevilo se také několik stížností na optimalizaci, jelikož i na novějších zařízeních není optimální, a hra tak neběží plynule na 60 snímků za vteřinu ani třeba na PS5 či počítačích (otestováno před stáhnutím).

Společnost Rockstar Games se k celé věci vyjádřila a uvedla, že potíže vznikly na základě souborů neúmyslně obsažených v těchto verzích. Nevíme, o jaké soubory se má jednat, ani kdy by měla být verze pro PC opět zprovozněna. Společnost pouze uvedla, že doufá, že budou nesprávné soubory brzy nahrazeny těmi správnými.

Zdroj fotografie: Rockstar Games

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram