Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Pražské přívozy slaví 30 let: Výstava a filmový festival na Vltavě!

04. 08. 2023 - Šimon Hauser

K příležitosti třiceti let od svého založení chystá Muzeum MHD v Praze jedinečnou výstavu věnovanou historii pražských přívozů. Návštěvníci budou mít možnost prozkoumat výstavu nazvanou "Přívoz na Vltavě," která se koná od 4. do 13. srpna u DayDee's baru na Smíchovské náplavce.

V rámci výstavy budou vystaveny zajímavé fotografie a výstavní panely, které odhalí fascinující informace o provozování pražských přívozů. Tato událost slibuje nejen nové zajímavé informace, ale i zábavu a kulturní zážitky. O víkendech od 4. do 6. srpna a od 11. do 13. srpna bude každý den přichystaný bohatý program, který rozšíří poznání návštěvníků.

Program začíná již od 11:00 hodin a nabídne mnoho aktivit, mezi nimiž nebudou chybět setkání s Ozzákem - Martinem Dejdarem, různá hudební vystoupení a večerní promítání filmů. Filmoví nadšenci se mohou těšit na klasiky jako "Dáma na kolejích," "Krvavý román" nebo "Šakalí léta."

Více informací o programu zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram