Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Praha centrem evropské kreativity. Blíží se European Creative Industries Summit 2022

14. 09. 2022 - Vincenc Novák

Příští týden se v Praze uskuteční největší summit kulturních a kreativních odvětví s názvem European Creative Industries Summit 2022. Tato událost, kterou pořádá Kreativní Praha, z. ú. společně s European Creative Business Network (ECBN), se uskuteční pod záštitou českého předsednictví v Radě EU.

Na programu konference, jenž proběhne od 21. do 23. září, jsou celkem 3 části. První je "Policy forum", které poodhalí aktuální možnosti rozvoje kulturních a kreativních sektorů na úrovni Evropské unie. "Stakeholder forum" ukáže aktuální projekty, které ukazují cestu, jak se s transicí vyrovnávají partneři ECBN. Ukáže také způsoby přenositelnosti takových řešení. "Czech Creatives forum" představí projekty pocházející z České republiky, které se mohou pochlubit mezinárodním přesahem. Představí také česká inovativní řešení, která pocházejí jak ze soukromého, tak z veřejného sektoru.

Na programu je take "Networking party" v Pražském kreativním centru na Staroměstském náměstí.

Pro účast na konferenci je nutné se zaregistrovat přes registrační formulář, neboť kapacita míst je omezena. Vstup je zdarma.

Zdroj obrázku: https://international.praha.eu/events/european-creative-industries-summit-2022

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram