Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Poznej svět univerzit na veletrhu Gaudeamus

17. 01. 2024 - Šimon Hauser

Blíží se konec středoškolských studií a s ním i otázka: Kam dál? Pro ty, kteří stojí před nejistotou výběru dalšího vzdělání, přichází Gaudeamus Praha 2024 - veletrh, který vám možná ukáže cestu.

Kdy a kde?

Gaudeamus se koná od 23. do 25. ledna 2024 na výstavišti PVA Expo Praha v Letňanech. Třídenní akce představuje mozaiku vzdělávacích příležitostí a nabízí maturantům možnost poznat různorodé studijní programy.

Co můžete očekávat?

Gaudeamus nabízí mnohem více než jen seznam škol a prospektů. Pro maturanty, kteří neví, kam směřovat po maturitě, je tento veletrh příležitostí získat informace přímo od představitelů škol a od absolventů, kteří sdílejí své reálné zkušenosti ze studia.

Více než 310 škol z různých částí světa se prezentuje na jednom místě, což maturantům umožňuje srovnat možnosti dalšího směřování přímo na místě. Pokud váháte, který směr zvolit, Gaudeamus vám poskytne jedinečnou příležitost vybrat si tu nejvhodnější cestu k vašemu osobnímu a profesnímu růstu.

V rámci veletrhu se konají přednášky přímo od zástupců škol. Studenti a absolventi budou sdílet své pohledy na studium, což může poskytnout cenný vhled do reality jednotlivých programů.

Pro ty, kdo potřebují osobní přístup, jsou připraveni odborní poradci. Ti pomohou maturantům nalézt školu, fakultu a studijní program odpovídající jejich zájmům a schopnostem.

Doprovodné programy:

Gaudeamus si klade za cíl být více než jen veletrhem – chce být průvodcem do světa vzdělání. Program "Věda pro život" nabízí praktické náhledy do studijního života na vysoké škole. Zahrnuje technologické novinky, interaktivní ukázky a možnost nahlédnout do zákulisí výzkumu studentů.

Pro zájemce, kteří se předem zaregistrují, je připraven průvodce budoucího vysokoškoláka a sleva na katalog škol. Registrací tak získáte přístup k dodatečným informacím, které vám mohou usnadnit rozhodování.

Registraci a více informací najdete na stránkách Gaudeamu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram