Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Pomocí aplikace se snažíme zlepšit finanční gramotnost v Česku, říká student Jakub Rychlý

18. 03. 2022 - Patrik Vodrážka

Bydlí v Praze, studuje v Pardubicích. Zároveň je také 2. místopředsedou Středoškolského sněmu, kde si kladou za cíl prosazovat zájmy středoškoláků v Praze. Jeho cílem je, podle jeho slov, měnit věci kolem sebe. Dají se všechny tyto aktivity stíhat společně se studiem? Jak moc jsou na středních školách školní parlamenty?

Nadaný student Jakub Rychlý se v rozhovoru pro Prahu školskou rozpovídal o svých projektech, například i o svém projektu Digitální studio, které poskytuje svým klientům marketingové služby. Jak on sám říká, chce dodávat tu nejlepší službu: „Chceme projekty, které nejsou spravovány nějakým projekťákem, který tomu vlastně ani nerozumí, ale opravdu profesionální služby. Radši méně profesionálních zaměstnanců a projektů, za to ale kvalitních,“ říká Rychlý.

Mezi jeho další projekty patří i startupový projekt Nekrachni, která si klade za cíl vzdělávat lidi ve finanční gramotnosti a budovat denní návyky vizuálně hravou formou. Pro koho je aplikace určená? Jak je momentálně aplikace ve společnosti důležitá?

Podívejte se na celý rozhovor na YouTube Prahy školské:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram