Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Podívejte se online na komentovanou prohlídku Rudé století na pražské Kampě!

27. 07. 2021 - Patrik Vodrážka

Již dříve jsme na stránkách Prahy školské upozorňovali na výstavu na pražské Kampě, kterou připravilo Muzeum XX. století a Muzeum Kampa, shrnující dějiny komunistického Československa. Výstava je k vidění již pouze pár dní až do 1. srpna, proto neváhejte a výstavu navštivte! Pokud to však nestihnete, nezoufejte, stačí se podívat na youtube kanál Prahy školské, kde najdete komentovanou prohlídku výstavy.

Výstava je k vidění nejen naživo na pražské Kampě, ale také online na stránkách https://rudestoleti.cz/, kde naleznete nejen informace o samotných událostech, ale také zajímavé statistiky. Výstava upozorňuje na cenzuru a komunistickou propagandu či politické procesy.

Nestíháte se podívat na vlastní oči na výstavu nebo si chcete rozšířit vaše informace? PhDr. Jan Kalous, Ph.D. a PhDr. Petr Blažek si pro Vás připravili komentovanou prohlídku, kterou si můžete pustit exkluzivně online na youtube kanálu Praha školská.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram