Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Online konference: Jak na zdravé svačiny v mateřské škole

12. 04. 2021 - Pražský inovační institut

Ve středu 28. dubna od 14.30 hodin pořádá Skutečně zdravá škola online konferenci s názvem Jak na zdravé svačiny v mateřské škole.  

Na konferenci vystoupí: 

  • Tereza Bicanová, specialistka na výživu a zdravý životní styl, lektorkou praktických kurzů vaření: Jak připravit chutné a výživově hodnotné svačiny a přesnídávky pro děti v mateřských školách.
  • Martin Jelínek, poradce pro výživu, od roku 2010 spolupracoval s Českou televizí na velmi úspěšném pořadu „Pod pokličkou“: Odborný pohled na svačiny v mateřských školách z hlediska výživy dětí. 
  • Alžběta Košková, pekárna U Alžběty Turnov. Alžběta je matka a absolventka VŠCHT Praha, vede vlastní pekárnu: Jak vybírat vhodné pečivo pro děti, jak hlídat kvalitu pečiva. 

Dva příklady z praxe: 

  • Jak motivovat děti k dojídání, Mgr. Michaela Kupková Hampejsová, ředitelka MŠ Přímá Havířov, (členka krajského metodického kabinetu předškolního vzdělávání NPI ČR) a Mgr. Renáta Sabelová, vedoucí školní jídelny MŠ Přímá Havířov.
  • Svačina jako součást vzdělávacího programu, Mgr. Veronika Rylková, zakladatelka a ředitelka Zdravé mateřská školy s montessori programem Mateřinka Brno. 

Pro koho je konference určena:  pedagogové v mateřských školách, pracovníci školních kuchyní, rodiče, zřizovatelé mateřských škol.

Proč byste se měli účastnit: Dozvíte se, jak v mateřských školách připravovat chutné a výživově hodnotné svačiny a přesnídávky pro děti, získáte doporučení, čemu se při přípravě svačin vyhnout. Zaměříme se na vhodné kulinářské postupy, budeme se věnovat i konkrétním příkladům z pedagogické praxe.

Cena: 500 Kč za 1 fyzickou osobu, 1 000 Kč za více zaměstnanců/účastníků organizace, 700 Kč za více účastníků školy/školní jídelny zapojené do programu Skutečně zdravá škola. 

Registrace: na konferenci se registrujte vyplněním tohoto formuláře.

V příloze najdete podrobný program. 

V případě zájmu obdržíte doklad o absolvování vzdělávací konference.

Úvodní fotografie od uživatele Alexander Dummer ze služby Pexels

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram