Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Nominace na cenu Středoškolák roku 2021. Posílejte do 10. května

07. 05. 2021 - Pražský inovační institut

Máte nějaký zajímavý koníček? Podnikáte? Dobrovolničíte? Účastníte se soutěží nebo prostě děláte cokoliv mimo školu? Pak je soutěž Středoškolák roku přímo pro vás. Takové jako vy hledají pořadatelé soutěže a chtějí ukázat veřejnosti, že vzdělávání „za“ školou je velmi důležité pro osobní růst a budoucí profesi.

Přihlašování probíhá přes online formulář a studenti v něm mají za úkol jedinou věc - popsat, co dělají nad rámec školní výuky. Žádné známky. Jediné, na čem záleží jsou aktivity a úspěchy. Je třeba si však pospíšit, nominace trvají pouze do 10. května.

Porota následně vybere ze všech došlých přihlášek 25 nejaktivnějších, které pozve na společné víkendové setkání, kde se potkají se svou krevní skupinou. O dva týdny později pozve nejlepších 65 finalistů na dvoudenní vzdělávací akademii do Prahy.

Celá akce bude zakončena galavečerem, otevřeným pro veřejnost, kde budou slavnostně vyhlášeni finalisté letošního ročníku. Tento galavečer je plánován na 17. září.

Soutěž pořádá organizace ProStředoškoláky, která se snaží motivovat studenty středních škol k účasti na mimoškolních aktivitách.

Více informací na stránkách soutěže nebo facebooku.

Fotografie od uživatele Ivan Samkov ze služby Pexels

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram