Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Nadšený učitel angličtiny Bróňa pořádá čtyřdenní konferenci „Zamilujte se do angličtiny“

27. 01. 2024 - Kryštof Jiřík

Bronislav Sobotka je učitel angličtiny z Brna, který, podle svých vlastních slov, pomáhá lidem zamilovat se do angličtiny. Snaží se o alternativní přístup k výuce a využívá k tomu především sociální sítě, online kurzy, články, knihy a videa. Mimo to ale také pořádá čtyřdenní online konferenci s názvem "Zamilujte se do angličtiny". Ta má začít v pondělí 29. ledna.

Student, který se zaregistruje, dostane každý den tři video lekce o průměrné délce patnácti minut, kterou bude mít k dispozici až do půlnoci toho dne. Program konference připravila Virtuální jazykovka - uskupení, které dává dohromady jedenáct lektorů angličtiny, včetně Bronislava Sobotky, jenž si na sociálních sítích říká Bróňa. Ti budou od pondělí do čtvrtka studentům předávat různé jazykové typy, od poslechu, přes mluvu až po psaní.

Akce je určena úplně všem

Konference má i vlastní podpůrnou skupinu na Facebooku, která slouží k propojení jednotlivých studentů mezi sebou a k reflexi toho, co se za ten den naučili. Poslední den konference se koná závěrečné online setkání účastníků, kde bude možné se lektorů doptat na případné nejasnosti.

„Konferenci pořádám já a kamarádka Eva Pěčková, společně s dalšími 9 lektorkami z Virtuální jazykovky, což je takové seskupení, které jsem založil a spoluvedu. Dáváme dohromady báječné studenty a super skvělé lektory. Každý má ukázkovou lekci zdarma a jejich hodiny jsou super nabušené,“ popisuje Bróňa.

Registrace na je možná do pondělí, skrze internetovou stránku konference. Přednášky nejsou omezené věkem, vzděláním, nebo jazykovou úrovní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram