Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Na Výstavišti se koná Prague Bike Fest

21. 04. 2023 - Tereza Benešová

V Praze se chystá Prague Bike Fest, který je určený pro milovníky cyklistiky i širokou veřejnost. Akce se uskuteční 22. dubna na pražském Výstavišti a návštěvníkům nabídne nejen adrenalinové show a zážitky ale i testování kol, workshopy, přednášky a mnoho dalšího.

Na Bruselské cestě u Maroldova panorámatu se uskuteční například Big Air Show a Bike Trial Show. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet ty největší novinky z trhu cyklistiky a elektrokol, zúčastnit se workshopů, projet se ve skill centru nebo po BMX pumptrack zóně. Na festivalu se můžete těšit také na tematické přednášky o sportu, cyklistice a pohybu. 

Svým dílem k akci přispějí také fotograf Michal Červený, vítěz Czech Press Photo v kategorii sport, a Jan Kasl, jeden z nejlepších fotografů v oblasti akční fotografie. Na festivalu bude možné zhlédnout sestřih nepovedených záběrů a pádů od FullFace Productions nebo třeba akční video s tématikou stále více populárních městských sjezdů v jižní Americe od Bikes on Film. 

Organizátoři podporují udržitelnost a tak doporučují všem návštěvníkům, aby se na místo dopravili na kole, které mohou následně zanechat v bike depu. Cyklisté i všichni ostatní si mohou užít příjemnou atmosféru v parku, dozvědět se novinky z trhu kol a elektrokol či si jen dát něco dobrého. 

Prague Bike Fest přináší jedinečnou možnost seznámit se s adrenalinovou show, novinkami na trhu cyklistiky, workshopy a přednášky o sportu, pohybu a cyklistice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram