Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Měsíc války na Ukrajině: pojďte si o tomto tématu popovídat s bezpečnostním analytikem

23. 03. 2022 - Pražský inovační institut

Studio Jeden svět na školách (JSNS) při Člověku v tísni odvysílá v pátek 25. března 2022 od 10 hodin v rámci pravidelného pátečního pořadu díl věnovaný válce na Ukrajině.

Studio JSNS (Studenti a žáci, ptejte se!) je určené mladým lidem a dětem, středoškolákům a žákům nejvyšších ročníků základních škol. V pátek 25. března se můžete podívat na první ze série debat s podtitulem Měsíc války na Ukrajině, která poskytne základní vhled do aktuální situace a nastíní možné scénáře dalšího vývoje. Hostem bude analytik Bezpečnostního centra Evropské hodnoty David Stulík.

Živé vysílání mohou žáci a studenti se svými vyučujícími nebo rodiče s dětmi sledovat:

  • v události na Facebooku
  • na Facebooku JSNS
  • na webových stránkách JSNS.CZ, kde bude uložen také záznam.

Studenti a žáci mohou Davidovi Stulíkovi na dané téma klást otázky prostřednictvím komentářů na Facebooku nebo přímo na webových stránkách JSNS.CZ pod živým vysíláním.

Válka na Ukrajině je nyní každodenním tématem a jsme neustále obklopováni novými zprávami, fotografiemi, silnými příběhy i různými názory. Orientovat se v aktuálním dění je těžké pro dospělé, a ještě těžší pro studenty. Žáci základních a středních škol jsou nejistí, mohou mít obavy a strach, cítit zlobu i beznaděj, zároveň mohou mít touhu nějak pomoci strádajícím lidem. A také je napadá nespočet otázek.

Právě Studio JSNS je prostorem, kde tyto otázky mohou žáci a studenti klást přímo odborníkům. To vše v živém přenosu každý pátek, kromě Velkého, vždy od 10:00 do 10:45 hodin.

Dále pro vás studio JSNS připravilo tato vysílání:

  • 1. dubna 10:00 – 10:45 Naši noví ukrajinští sousedé
  • 8. dubna 10:00 – 10:45 Ruská informační válka
  • 22. dubna 10:00 – 10:45 Humanitární pomoc na Ukrajině
  • 29. dubna 10:00 – 10:45 Válka v našich myslích

Veškeré informace najdete na: www.jsns.cz/valka-na-ukrajine/studio-jsns

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram