Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Lov výkonného ředitele Applu na zaměstnance, kteří vynáší informace

07. 10. 2021 - Patrik Vodrážka

Stejně jako každá velká technologická společnost se i Apple snaží uchránit tajemství svých připravovaných produktů a informace o vnitřním fungování. To se jí však nedaří, a tak výkonný ředitel Applu Tim Cook vyhlašuje otevřenou válku těm, kteří vynáší neoprávněně informace.

V e-mailu, který CEO Applu Tim Cook rozeslal všem svým zaměstnancům, vyhlašuje otevřenou válku vynašečům. Ve zkratce lze jeho e-mail shrnout jako „Nepatříte sem a my vás najdeme.“

Podle serveru The Verge byl znechucen, jelikož dvě oznámení, které se týkaly politiky Applu vůči neočkovaným zaměstnancům a informací ohledně postupu v soudním sporu s vydavatelem Epic, unikly na veřejnost, a to hned krátce po zveřejnění těchto oznámení. Poukázal na fakt, že se společnosti nepodařilo utajit téměř žádný produkt již několik let a že není jediný, kdo z toho je frustrovaný a vnímá nespokojenost s úniky od různých zaměstnanců napříč společností.

Cook nespecifikoval, co přesně leakery v případě usvědčení čeká, jestli pouze rozvázání pracovní smlouvy či jiné tresty.

Fotografie je od uživatele thiago japyassu ze služby Pexels

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram